Reprezentācijas video

Reprezentācijas video veido kompānijas tēlu- klientu, potenciālo investoru un darbinieku acīs. Reprezentācijas video tiek veidots sākot no produkta/pakalpojuma popularizēšanas mērķiem līdz paša uzņēmuma tēla veidošanas, un sevis kā veiksmīga sadarbības partnera pārdošanai.

Video ir spēcīgākais līdzeklis kā nodot informāciju par sava uzņēmuma priekšrocībām un precīzai komunikācijai ar mērķauditoriju par uzņēmuma tēlu. Ja Jūsu uzņēmums jūt nepieciešamību pēc video risinājuma – produkta vai uzņēmuma popularizācijai- mēs kopā atradīsim risinājumu kā to izdarīt precīzi un atraktīvi.

Reklāmas

Produktu, pakalpojumu, uzņēmumu reklāmas ir vistradicionālākais un bieži vistiešākais mērķa sasniegšanas veids. Veiksmīgas video reklāmas veidošana pamatā ir precīza idejas komunicēšana un pareizās formas atrašana, kas ir piemērota gan klienta uztverei, gan uzņēmuma komunikācijas mērķiem. Reklāmas ir iespējams veidot gan TV, gan kinoteātru, gan interneta formātiem atkarībā no klienta vēlmēm.

Industriālais video

Industriālais video tiek veidots, lai radītu sava uzņēmuma tēlu, parādītu ražošanas vai pakalpojuma izpildes procesu, tādējādi parādot sava uzņēmuma priekšrocības ļoti redzamā un precīzā veidā. Šāds video kalpo kā ļoti spēcīgs materiāls gan izstādēs, gan formālās tikšanās jo ļauj precīzi izstāstīt uzņēmuma stiprās vietas un tās uzskatāmi nodemonstrēt.

Uzņēmumu vizītkartes

Uzņēmumu vizītkartes ir vizuāls risinājums kā pasniegt sava uzņēmuma tēlu, konkrētu produktu vai pakalpojumu video formātā.

Publicitātes video

Publicitātes video tiek veidoti, lai uzņēmums spētu veidot savu tēlu, izteikties par nozarei svarīgiem jautājumiem. Publicitātes video arvien biežāk tiek izmantoti lielākajos blogos, interneta vietnēs, televīzijā un ļauj uzņēmumam būt aktīvam un redzamam.

Produktu demonstrācijas

Produktu demonstrāciju video palīdz klientam saprast kāds ir produkts vai pakalpojums un ļauj novērtēt uzņēmuma profesionalitāti. Šādi video palīdz izcelt uzņēmumu starp citiem konkurentiem tirgū un pārliecināt par savu kvalitāti.

© 2012 videoagentura.lv       Seko mums Twitter, Facebook, draugiem.lv