Personīgais video

Jūsu dzīves svarīgākie mirkļi ir tā vērti, lai tos iemūžinātu kvalitatīvā video un saglabātu atmiņām vēl daudziem gadiem uz priekšu. Šie mirkļi ir vienreizēji un neatkārtojumi līdz ar to nav vērts riskēt un tos iemūžināt neprofesionāli. 

Video filmēšana ikdienas dzīvē var izrādīties vajadzīga visneiedomājamākajās situācijās. Ja tev ir ideja vai ierosme – jautā un kopā izdomāsim kā to izdarīt.

Īpašo svētku video

Dzimšanas dienas, iesvētības, izlaidumi, kāzas – ik vienu no svētkiem vai atceres brīžiem ir iespējams iemūžināt tā, lai atmiņas varētu atsvaidzināt no gada uz gadu un saglabāt nākotnei. Ar labu video, Jūs ikvienu svētku dienu varēsiet izbaudīt atkārtoti un dēļ tā, radīt vēl vienus – skatīšanās svētkus.

Video ielūgumi

Vēlaties oriģinālu uzaicinājumu uz kāzām, dzimšanas dienu vai citiem svētkiem? Ar video ielūgumu ir iespējams izdomāt jebkādu scenāriju, būt tik oriģināliem, cik pašiem gribas un izveidot pārsteigumu gan sev, gan draugiem.

Slēptās kameras

Auklīšu darba novērošana, bērnu novērošana, izjokošana – to visu var panākt ar maza izmēra kamerām un izdomu.

Darba interviju video CV

Darba tirgū, arvien populārāki paliek personīgie rezumē un CV video formātā. Pastāsti par sevi un savu motivāciju, un Tu pavisam noteikti atstāsi iespaidu uz potenciālo darba devēju.

Video apsveikumi

Nesanāk būt pasākumā? Gribas ar draugiem radīt īpašu pārsteigumu, ko pasniegt kā dāvanu? Ar video apsveikumiem to var viegli atrisināt. Vai tās ir intervijas, dziesmas vai ziņu raidījumi – mēs, kopā ar Jums, izdomāsim veidu, kas patiks visiem.

© 2012 videoagentura.lv       Seko mums Twitter, Facebook, draugiem.lv