Korporatīvie video

Korporatīvais video veido uzņēmuma tēlu, palīdz risināt ikdienas situācijas vizuālā un viegli uztveramā formā.

Korporatīvais video piedāvā risinājumus, kas palīdz iegūt jaunus un noturēt esošos klientus, kā arī piesaistīt un motivēt darbiniekus.

Precīzi veidots korporatīvais video būs ļoti efektīvs mārketinga, tirdzniecības vai personāla (human resource) līdzeklis.

Intervijas

Interviju filmēšana tiek izmantota, lai nodotu informāciju neklātienē vai arī kuras uztveršanai ir nepieciešama vairāk kā vienreizēja atkārtošana. Intervijas ļauj izstāstīt kompānijas politiku PR mērķiem, nodot ziņas klientiem, izteikties par tēmām, kurās uzņēmumam ir svarīgi būt viedokļa paudējam.

Team building video

Teambuilding video mērķis ir palīdzēt veidot kompānijas iekšējo mikroklimatu. Precīzi piemērots teambuilding video ļauj uzņēmuma darbiniekiem sajusties kā vienotai komandai, palīdz izprast vienam otru, nogludināt konfliktus, kas iekrājas ikdienas rutīnā. Vienlaicīgi Teambuilding video var kalpot kā lieliska atpūtas sastāvdaļa uzņēmuma pasākumā vai kā apmācību sastāvdaļa.

Pasākumu video

Darba pasākumu video ļauj saglabāt atmiņas par kompānijas veidotajiem pasākumiem, radīt papildus pozitīvās atmiņas tiem, kas piedalījās pasākumā un saglabāt kompānijas arhīvu. Šādi arhīvi var tikt veidoti gan iekšējām vajadzībām, gan mājas lapā veidojot kompānijas tēlu. Pasākuma video var tikt veidots kā papildus pievienotā vērtība- paralēli veidojot pavisam citu video sižetu, kas video skatīšanos pārvērš jaunā pieredzē un papildus pasākumā. Pasākuma video ir ļoti svarīgi pašiem darbiniekiem, lai asociētu sevi ar uzņēmumu.

Mācību video

Mācību video palīdz darbiniekiem iepazīties ar nepieciešamo programmatūru vai iekārtu lietošanu, iemāca iekšējās kārtības noteikumus. Ja nav iespējams katram nodot informāciju individuāli vai ir nepieciešams atkārtot informāciju, video apmācības darbiniekiem ir ļoti efektīvs līdzeklis.

Video apmācības klientiem palīdz iepazīties ar piedāvāto produktu vai pakalpojumu vieglā uztveramā veidā. Video apmācības ir ļoti populāras, jo cilvēkam ir daudz vieglāk uztvert video informāciju nekā tikai rakstīto vai klausīto. Vienlaicīgi šāds video ļauj ieekonomēt uz klientu jautājumiem par iekārtu lietošanu un rada iespaidu par uzņēmumu, kam rūp klienta intereses.

Klientu iesaistīšanas video

Uzņēmumi arvien vairāk izvēlas veidot video ar savu klientu iesaisitīšanu- kopīgas “mākslas filmas”, video klipi- padara uzņēmuma klientus daudz lojālākus. Pareizi saskaņojot filmēšanas laikus ar klientu ir iespējams izveidot efektīvus un neaizmirstamus video darbus, ko prezentēt kopīgos pasākumus vai nosūtīt kā video dāvanas.

© 2012 videoagentura.lv       Seko mums Twitter, Facebook, draugiem.lv