Interneta video

Interneta video spēks un nozīmīgums pieaug ar katru gadu. Interneta vietņu apmeklējumi, video skatījumi internetā turpina ļoti strauji pieaugt un līdz ar to var kļūt par ļoti efektīvu mārketinga līdzekli uzņēmuma rīcībā.

Interneta platforma piedāvā neierobežotas iespējas kā izmantot kvalitatīvu video.
Ja Jums ir ideja vai mērķis, ko var sasniegt izmantojot internetu – mēs Jums palīdzēsim.

Viral video

Viral video ir video, kas kļūst populāri pateicoties interneta resursiem, kuros lietotāji paši dalās ar video un tos pārsūta citiem. Viral video ir ļoti efektīvs mārketinga līdzeklis, kā arī spēj radīt milzīgu popularitāti par uzņēmumu vai produktu. Viral video ir ļoti konkrēti noteikumi un, ja uzņēmumam pietiek drosmes tos realizēt –  rezultāti var būt izcili.

Interneta video pamācības

Arvien vairāk klientu izvēlās savās mājas lapās iekļaut savu pakalpojumu vai produktu lietošanas video pamācības, tādējādi saviem klientiem parādot savu profesionalitāti un ļaujot klientam pilnvērtīgāk izprast produkta īpatnības un priekšrocības. Video pamācības ļauj izcelties uz pārējo konkurentu fona un palīdz nodrošināt mājas lapām apmeklējumu pieaugumu.

Video seriāli

Video seriāli internetā var radīti pastāvīgu pieplūdumu Jūsu mājas lapai, radīt uzņēmuma un produkta tēlu. Seriāli tiek veidoti gan kā asprātīgas etīdes, gan kā vienots stāsts ar turpinājumu.

Flash mob

Mediju uzmanības piesaistīšanas dēļ, ir vērts apspriest netradicionālas mārketinga aktivitātes, kas piesaista skatītāju un līdz ar to arī mediju interesi savas oriģinalitātes dēļ. Lai “flash mob” vai kāda cita oriģināla aktivitāte varētu tikt piesaistīta mērķauditorijai, ir nepieciešams šādas aktivitātes efektīvi nofilmēt, kvalitatīvi samontēt un nopublicēt atbilstošā video formātā.

Video sagatavošana internetam

Sagatavosim Jūsu video ievietošanai internetā – pareizi konvertējot un publicējot tā, lai tas nezaudētu kvalitāti, vienlaicīgi nodrošinot, ka video ir ievietots galvenajos interneta medijos un ir atpazīstams tieši ar Jums.

© 2012 videoagentura.lv       Seko mums Twitter, Facebook, draugiem.lv