Citi video darbi

Citi video darbi ir dažādi video darbi, kurus nevar iedalīt kādā konkrētā kategorijā. Tie var būt gan palīgdarbi pie video filmēšanas, montāžās vai noformēšanas, gan arī pilnīgi atsevišķi, nesaistīti uzdevumi, kas palīdz filmēšanas procesā.

Ja skatoties mūsu mājas lapu Jūs neatrodat sev vajadzīgo informāciju, tas nenozīmē, ka nevaram sniegt Jums nepieciešamos video pakalpojumus. Jūs varat griezties pie mums ar savu jautājumu, un mēs Jums palīdzēsim radīt kvalitatīvu, profesionāli veidotu un oriģinālu video risinājumu tieši Jūsu vajadzībām!

Mūzikas video

Video klipi, jebkurai dziesmai, dod papildus auditoriju, atpazīstamību un skanēšanas laiku. Mēs esam veidojuši video vairākām populārām Latvijas un Baltijas grupām, ja arī tev ir ideja izveidot sev video klipu – dod ziņu!

DVD kopēšana, pavairošana

DVD izveide, māsterēšana, dizains, kopēšana, pavairošana ir pieejama dažādos daudzumos – sākot no maziem apjomiem, kur kopēšana notiek manuāli līdz pat rūpnieciskai pavairošanai.

Video konvertēšana

Mūsdienās filmējot ar telefoniem, fotoaparātiem un citām ierīcēm gatavie formāti ne vienmēr tiek atskaņoti uz visām ierīcēm un der publicēšanai internetā vai ierakstīšanai DVD. Mēs varam pārkonvertēt no jebkura formāta uz jebkuru citu Jums vēlamo formātu.

Video pārrakstīšana no datu nesējiem

VHS, DVD, DV, H8 kasetes un citas kasetītes, 16mm vai 8mm lentas. Ja Jums svarīga informācija un atmiņas saglabātas šajos formātos, ir prātīgi tos iedzīt jeb ierakstīt modernos datu nesējos, lai saglabātu to kvalitāti un neļautu Jūsu video pazust laika izraisīto deformāciju dēļ. Pārrakstīsim no dažādiem formātiem uz tādiem, kādi Jums nepieciešami, un ieteiksim atbilstošākos veidus, kā datus saglabāt.

Zaļais fons

Specefektu filmēšana, ampelēšanās un citi darbi uz zaļā fona. Zaļais fons ļauj „izgriezt” Jūs, un ar datora palīdzību, ielipināt jebkurā ainavā vai situācijā. Ja vēlaties uztaisīt kādu video pārsteigumu, zaļais fons būs ļoti noderīgs. Vienlaicīgi var izmantot pasākumos, kā izklaidi viesiem un/vai darbiniekiem.

Ja Jums ir kāda interesanta video ideja – droši dodiet ziņu. Mēs esam eksperti, kas palīdzēs tai realizēties.

© 2012 videoagentura.lv       Seko mums Twitter, Facebook, draugiem.lv